News

Brytyjscy naturyści ustanowili rekord świata

Natury¶ci biegn± do morza

 

Brytyjskie media podałyy że, ich naturyści ustanowili nowy rekord świata. 400 osób dokonało masowego nagiego pływania w morzu na jednej z plaz na półwyspie Gower w Walii. Poprzedni rekord został ustanowiony w jeziorze przy zaledwie 250 naturystach. Organizatorzy czekaja teraz na potwierdzenie od przedstawicieli Księgi Rekordów Guinnessa.

Grupa naturystów biegnąca do morza

 

Brytyjskie media podały że, brytyjscy naturyści ustanowili nowy rekord świata. W niedzielę, 400 osób dokonało masowego nagiego pływania w morzu na jednej z plaż na półwyspie Gower w Walii. Poprzedni rekord został ustanowiony w jeziorze przy zaledwie 250 naturystach. Teraz, potwierdzono zarejestrowane nowego osągnięcia: organizatorzy czekają na potwierdzenie od przedstawicieli Księgi Rekordów Guinnessa.

 Na masową kąpiel naturyści przybyli z wszystkich części Wielkiej Brytanii. Uczestnicy imprezy weszli do wody i przebywali w niej przez około 10 minut, choć było dość zimno a temperatura wody w godzinach porannych w tym dniu wynosiła około 12 stopni Celsjusza. Mimo tego, organizatorzy i uczestnicy imprezy są jednak bardzo zadowoleni.

Warto zauważyć, że kąpiel odbywała się nie tylko dla zabawy. W czasie spotkania zbierano pieniądze na Centrum Onkologii Marii Skłodowskiej-Curie, a także dla organizacji National Trust, która zajmuje się ochroną zabytków, atrakcji turystycznych i malowniczych miejsc. Naturyści zebrali w czasie swojego spotkania sumę około 5000 funtów. 

Duża grupa nudystów podczas kąpieli w morzu

Naturyści wychodzą z morza po kąpieli


News Gallery

Reklama

Sign In

Shoutbox

You must login to post a message.
Admin
3 years ago
Witajcie ponownie Wink
Testowiczka2
3 years ago
hej

To jest kontynuacja forum zamkniętego 2016 roku, aktualnie w trakcie prac modernizacyjnych rozpoczętych w czerwcu 2019 roku, dlatego szereg funkcji może nie działać jeszcze poprawnie! Rejestracja nowych kont jest tymczasowo wyłączona! Jeśli znasz stare dane dostępowe do swojego konta - możesz spróbować się zalogować, jeśli nie pamiętasz swojego hasła, musisz skontaktować się z Adminem w celu jego odzyskania, ponieważ automatyczne odzyskiwanie haseł jest tymczasowo niedostępne!
Copyright © Naturyzm Wrocław 2005-2019
Powered by PHP-Fusion Copyright © 2022 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Bootstrap Theme by PHP-Fusion Inc