News

Brytyjscy naturyści ustanowili rekord świata

Natury¶ci biegn± do morza

 

Brytyjskie media podałyy że, ich naturyści ustanowili nowy rekord świata. 400 osób dokonało masowego nagiego pływania w morzu na jednej z plaz na półwyspie Gower w Walii. Poprzedni rekord został ustanowiony w jeziorze przy zaledwie 250 naturystach. Organizatorzy czekaja teraz na potwierdzenie od przedstawicieli Księgi Rekordów Guinnessa.

Grupa naturystów biegnąca do morza

 

Brytyjskie media podały że, brytyjscy naturyści ustanowili nowy rekord świata. W niedzielę, 400 osób dokonało masowego nagiego pływania w morzu na jednej z plaż na półwyspie Gower w Walii. Poprzedni rekord został ustanowiony w jeziorze przy zaledwie 250 naturystach. Teraz, potwierdzono zarejestrowane nowego osągnięcia: organizatorzy czekają na potwierdzenie od przedstawicieli Księgi Rekordów Guinnessa.

 Na masową kąpiel naturyści przybyli z wszystkich części Wielkiej Brytanii. Uczestnicy imprezy weszli do wody i przebywali w niej przez około 10 minut, choć było dość zimno a temperatura wody w godzinach porannych w tym dniu wynosiła około 12 stopni Celsjusza. Mimo tego, organizatorzy i uczestnicy imprezy są jednak bardzo zadowoleni.

Warto zauważyć, że kąpiel odbywała się nie tylko dla zabawy. W czasie spotkania zbierano pieniądze na Centrum Onkologii Marii Skłodowskiej-Curie, a także dla organizacji National Trust, która zajmuje się ochroną zabytków, atrakcji turystycznych i malowniczych miejsc. Naturyści zebrali w czasie swojego spotkania sumę około 5000 funtów. 

Duża grupa nudystów podczas kąpieli w morzu

Naturyści wychodzą z morza po kąpieli


News Gallery


0 comments

Leave a Comment

Please Login to Post a Comment.
    No Comments have been Posted.

Rating is available to Members only. Please Login to vote.
Awesome! (0)0 %
Very Good (0)0 %
Good (0)0 %
Average (0)0 %
Poor (0)0 %
Newsy z Naturysci.org

Sign In

Shoutbox

You must login to post a message.
Admin
12 months ago
Witajcie ponownie Wink
Testowiczka2
12 months ago
hej

To jest kontynuacja forum zamknięte 2016 roku, aktualnie w trakcie prac modernizacyjnych rozpoczętych w czarwcu 2019 roku, dlatego szereg funkcji może nie działać jeszcze poprawnie!
Rejestracja nowych kont jest tymczasowo wylączona!


Jeśli znasz stare dane dostępowe do swokego konta - możesz spróbować się zalogować, jeśli nie pamiętasz swojego hasła, musisz skontaktować się z Adminem w celu jego odzyskania, ponieważ automatyczne odzyskiwanie haseł jest tymczasowo niedostępne!
Copyright © Naturyzm Wrocław 2005-2019
Powered by PHP-Fusion Copyright © 2020 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Bootstrap Theme by PHP-Fusion Inc
9,266,362 unique visits