News

Bikini z pêcherzyków powietrza

Modelka w stroju bikini z pêcherzyków powietrza

 

W internecie mo¿na znale¼æ ca³e sesje zdjêciowe w b±belkowych strojach. Moj± uwagê przyku³o jedno zdjêcie, a mianowicie stroju bikini który wygl±da³ interesuj±co. Prze¼roczyste bikini dodaje pewnie pikanterii i oryginalno¶ci ale po co je nosiæ jak i tak wszystko przez nie widaæ. Nie lepiej ca³kiem zrezygnowaæ z bikini.

Ostatnio jeden z moich znajomych, gdy skrêcali¶my u niego nowe meble, zacz±³ siê bawiæ foli± b±belkow± i zastanawia³ siê  ¿artuj±c,  jakby wygl±da³y uszyte z tego ubrania. Jak siê pó¼niej okaza³o, to ju¿ zosta³o wynalezione przed nim. W internecie mo¿na znale¼æ ca³e sesje zdjêciowe w b±belkowych strojach. Moj± uwagê przyku³o jedno zdjêcie, a mianowicie stroju bikini który wygl±da³ interesuj±co.  Prze¼roczyste bikini dodaje pewnie pikanterii i oryginalno¶ci ale po co je nosiæ jak i tak wszystko przez nie widaæ. Nie lepiej ca³kiem zrezygnowaæ z bikini ? Wink

 

Modelka prezentuje bikini z foli b±belkowejWidok kawa³ka foli b±belkowej


News Gallery

Sign In

Shoutbox

You must login to post a message.
Admin
2 years ago
Witajcie ponownie Wink
Testowiczka2
2 years ago
hej

loading...
To jest kontynuacja forum zamknięte 2016 roku, aktualnie w trakcie prac modernizacyjnych rozpoczętych w czarwcu 2019 roku, dlatego szereg funkcji może nie działać jeszcze poprawnie! Rejestracja nowych kont jest tymczasowo wylączona! Jeśli znasz stare dane dostępowe do swokego konta - możesz spróbować się zalogować, jeśli nie pamiętasz swojego hasła, musisz skontaktować się z Adminem w celu jego odzyskania, ponieważ automatyczne odzyskiwanie haseł jest tymczasowo niedostępne!
Copyright © Naturyzm Wrocław 2005-2019
Powered by PHP-Fusion Copyright © 2021 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Bootstrap Theme by PHP-Fusion Inc