O nas
About
Witaj!
Jest to kontynuacja strony dla naturystów z Dolnego Śląska zamkniętej w 2016 roku a zarazem jej nowa wersja. Aby zobaczyć starą wersję strony, wybierz z menu "Archiwum"

Jak sam zauważyłeś/aś, nowa strona jest jeszcze "pusta" ponieważ została uruchomiona niedawno bo pod koniec czerwca 2019 roku.
Obecnie jesteśmy na etapie prac konfiguracyjnych nowego skryptu oraz aktualizacji/przebudowy/dostosowania starej wersji strony do obecnych standardów przeglądarek i urządzeń mobilnych, ponieważ stare forum "leżało" ponad 3 lata a przez ten czas wiele się zmieniło w oprogramowaniach obsługujących podobne skrypty.

Co dalej?

Po gruntownych "porządkach" na starym forum, zostanie ono tylko do odczytu, ponieważ wg. naszej oceny, swoją budową i funkcjonalnością nie spełnia już obecnych trendów w komunikacji między użytkownikami. Poza tym, przez ponad 11 lat jego działania, dokonaliśmy w nim tyle przeróbek, że trudno nam się po takiej przerwie we wszystkim połapać.

Tymczasem zapraszamy "starych" i nowych użytkowników do rejestracji na naszej stronie i kontynuacji historii naturyzmu na Dolnym Śląsku.
Ta strona używa plików cookies.
Więcej dowiesz się czytając naszą

Politykę Prywatności    Informacje o cookies
ROZUMIEM