Brytyjscy naturyści ustanowili rekord świata
Posted by Admin on June 01 2015 09:18:42

Natury¶ci biegn± do morza

 

Brytyjskie media podałyy że, ich naturyści ustanowili nowy rekord świata. 400 osób dokonało masowego nagiego pływania w morzu na jednej z plaz na półwyspie Gower w Walii. Poprzedni rekord został ustanowiony w jeziorze przy zaledwie 250 naturystach. Organizatorzy czekaja teraz na potwierdzenie od przedstawicieli Księgi Rekordów Guinnessa.
Extended News

Grupa naturystów biegnąca do morza

 

Brytyjskie media podały że, brytyjscy naturyści ustanowili nowy rekord świata. W niedzielę, 400 osób dokonało masowego nagiego pływania w morzu na jednej z plaż na półwyspie Gower w Walii. Poprzedni rekord został ustanowiony w jeziorze przy zaledwie 250 naturystach. Teraz, potwierdzono zarejestrowane nowego osągnięcia: organizatorzy czekają na potwierdzenie od przedstawicieli Księgi Rekordów Guinnessa.

 Na masową kąpiel naturyści przybyli z wszystkich części Wielkiej Brytanii. Uczestnicy imprezy weszli do wody i przebywali w niej przez około 10 minut, choć było dość zimno a temperatura wody w godzinach porannych w tym dniu wynosiła około 12 stopni Celsjusza. Mimo tego, organizatorzy i uczestnicy imprezy są jednak bardzo zadowoleni.

Warto zauważyć, że kąpiel odbywała się nie tylko dla zabawy. W czasie spotkania zbierano pieniądze na Centrum Onkologii Marii Skłodowskiej-Curie, a także dla organizacji National Trust, która zajmuje się ochroną zabytków, atrakcji turystycznych i malowniczych miejsc. Naturyści zebrali w czasie swojego spotkania sumę około 5000 funtów. 

Duża grupa nudystów podczas kąpieli w morzu

Naturyści wychodzą z morza po kąpieli