Posted by Alien on 29-10-2012 22:44
#153
By³em dzisiaj w WPW... i czulem sie jak Exhibicjonista. Wszyscy otuleni w bawe³niane szmaty podobno bawe³niane bo uzdrawiajace. Na dwudziestu /¶cisk/ w kabinie sauny, tylko dwie osoby, w tym ja siedzialy na reczniku i nic poza tym nie mialy na sobie.