Usti nad Orlici

Last updated on 10 years ago
Grant
W Usti nad Orlici odbywaj± siê tak¿e wieczory naturystyczne, a miasto jest oddalone oko³o 100 km od Wroc³awia i chyba to najbli¿sze tego typu miejsce. Aquapark nie wygl±da na zbyt du¿y - wydaje siê, ¿e imprezy stawiaj± na bardziej "intymny" charakter, st±d s± skierowane do par, rodzin, z wy³±czeniem samotnych panów.

http://naturista.cz/drupal/akce/usti_nad_orlici_bez_plavek

Miejsce na wyjazd dosyæ interesuj±ce, gdy¿ trasa wiedzie przez malownicz± Kotlinê K³odzk±, gdzie mo¿e sobie np. w Górach Sto³owych zamówiæ nocleg i spêdziæ weekend w górach, z wypadem na wieczór naturystyczny.

Czy komu¶ co¶ wiadomo na temat tego miejsca lub naturystycznych imprez?
You do not have access to view attachments
indywidualismus
Propozycja ciekawa, choæ czepiê siê szczegó³ów, bo nie jest to aquapark tylko krytý plavecký bazén i nie 100, lecz 165 km od Wroc³awia. 100 to jest do Bystrzycy K³odzkiej. Ale fakt - du¿o bli¿ej ni¿ do Pragi i nie trzeba winietek kupowaæ. Warto by sie kiedy¶ wybraæ, ale najbli¿szy termin nam nie pasuje :-(
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.
Reklama

Sign In

Shoutbox

You must login to post a message.
Admin
4 years ago
Witajcie ponownie Wink
Testowiczka2
4 years ago
hej

To jest kontynuacja forum zamkniętego 2016 roku, aktualnie w trakcie prac modernizacyjnych rozpoczętych w czerwcu 2019 roku, dlatego szereg funkcji może nie działać jeszcze poprawnie! Rejestracja nowych kont jest tymczasowo wyłączona! Jeśli znasz stare dane dostępowe do swojego konta - możesz spróbować się zalogować, jeśli nie pamiętasz swojego hasła, musisz skontaktować się z Adminem w celu jego odzyskania, ponieważ automatyczne odzyskiwanie haseł jest tymczasowo niedostępne!
Copyright © Naturyzm Wrocław 2005-2019
Powered by PHP-Fusion Copyright © 2023 PHP-Fusion Inc
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.

Bootstrap Theme by PHP-Fusion Inc