Wspólne ogl±danie TV, kawa i piwo - oczywiscie w stroju natury

Last updated on 12 years ago
Rhinazin
Czy jest kto¶ chêtny??
Luk
Hej. Fajny pomys³. Ja siê piszê.
Rhinazin
Podaj jakis namiar na siebie to sie zmówimy.
Mo¿e masz gg?
Luk
Nie mam gg. Mo¿esz pisaæ na PW lub na e-maila.
bistar
Bardzo ciekawy sposób spêdzania czasu i ulubimy przeze mnie - kiedy i gdzie? Czy w ogóle jeszcze siê odbywa?
Piocio
I jak tam??? Organizujemy co¶??? Piszcie na moje GG 32579600.

pozdro:)
Admin
Nie chce tutaj nikogo ,,prostowaæ,, ale czy ciuchy przeszkadzaj± Wam w ogl±daniu TV lub piciu kawy? Co to ma wogóle wspólnego z naturyzmem?
Majka
Ha ha. Dobre!!!
Wspólne ogl±danie tv kawa i piwo. ¦mieszy mnie ten pomys³. Ciekawe czy bêdzie mia³ wziêcie?
Piocio
To powiedz jaki pomys³ mia³ wziêcie na tej stronie.... ¯aden!!! Jest lipa i tyle. Wiêkszo¶æ du¿o gada ma³o robi, nie ma szans na spotkanie w mi³ej atmosferze. Pisz±c czy co¶ organizujemy mia³em na my¶li spotkanie w szerszym gronie, np na kawkê. Fakt, ogl±danie klanu to raczej kiepski pomys³, ale wspólny wypad do WPW albo do hotelu wroc³aw to chyba nie jest g³upi pomys³. Mogliby¶my zarezerwowaæ jaki¶ lokal i urz±dziæ tam imprezê zamkniet±. Ale i tak nic z tego nie wyjdzie....
Michal_War
Niepotrzebnie w tym w±tku napisa³e¶.
Stwórz nowy temat w odpowiednim miejscu, napisz jak± masz propozycjê, a zapewne inaczej zostanie przyjêty.
"Nago¶æ zbli¿a, o¶miela, pozbawia kompleksów."
You can view all discussion threads in this forum.
You cannot start a new discussion thread in this forum.
You cannot reply in this discussion thread.
You cannot start on a poll in this forum.
You cannot upload attachments in this forum.
You cannot download attachments in this forum.
Reklama

Sign In

Shoutbox

You must login to post a message.
Admin
3 years ago
Witajcie ponownie Wink
Testowiczka2
3 years ago
hej

To jest kontynuacja forum zamkniętego 2016 roku, aktualnie w trakcie prac modernizacyjnych rozpoczętych w czerwcu 2019 roku, dlatego szereg funkcji może nie działać jeszcze poprawnie! Rejestracja nowych kont jest tymczasowo wyłączona! Jeśli znasz stare dane dostępowe do swojego konta - możesz spróbować się zalogować, jeśli nie pamiętasz swojego hasła, musisz skontaktować się z Adminem w celu jego odzyskania, ponieważ automatyczne odzyskiwanie haseł jest tymczasowo niedostępne!
Copyright © Naturyzm Wrocław 2005-2019