Aktualnie online

> Gości online: 2

> Użytkowników online: 0

> Łącznie użytkowników: 999
> Najnowszy użytkownik: marus2727

Linki


Naturystyczna TOPLista

Najwyżej oceniane zdjęcia

Zdjęcie miesiąca Maj
Skórka zimą 2014/15
Liczba ocen: 1
Średnia:

Shoutbox

Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

[off] 27-05-2015 06:54
Pogubić nie, ale oszczędzić trochę czasu na niepotrzebne czynności można Wink

[off] 26-05-2015 22:07
Nowe posty (po zalogowaniu) za mało? Mi się wydaję, że takiej aktywności na forum to nie ma aby się pogubić w nieprzeczytanych postach/wątkach ale może się mylę? Wink

[off] 26-05-2015 13:51
A ktoś to naprawi?

[off] 22-05-2015 11:33
Masz rację. Błąd skórki po ostatniej modyfikacji. Dziękuję za zgłoszenie problemu. Wszystkie dane są tylko wyświetlają się nie w tym miejscu co potrzeba

[off] 22-05-2015 09:26
Gdzie sie podział jakiś link na forum do nieprzeczytanych postów w danym wątku? Jakby brakowało danych w kolumnie Ostatni post

Archiwum

Ankieta

Jestem naturystą/ką, od:

1 Roku
1 Roku
12% [2 głosów]

1 do 5 Lat
1 do  5 Lat
12% [2 głosów]

5 do 10 Lat
5 do 10 Lat
12% [2 głosów]

10 do 15 Lat
10 do 15 Lat
12% [2 głosów]

15 do 20 Lat
15 do 20 Lat
18% [3 głosów]

20 do 30 Lat
20 do 30 Lat
12% [2 głosów]

Ponad 30 Lat
Ponad 30 Lat
24% [4 głosów]

Ogółem głosów: 17
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 11/03/2015 22:36

Archiwum ankiet

Powitanie

WITAMY NA STRONIE NATURYSTÓW Z DOLNEGO ŚLĄSKA :-)

Witamy na stronie ''Naturyzm Nudyzm Wrocław'' którą tworzymy z myślą o naturystach i ludziach o podobnych zainteresowaniach z Wrocławia i okolic rozproszonych po naszym regionie. Za jej pośrednictwem chcielibyśmy zbliżyć wymianę informacji między nimi na temat takiego sposobu wypoczynku, zawieraniu nowych znajomości, wymianie doświadczeń, itp.

Zobacz znak Polskich naturystów

Ostatnio poruszane tematy

  Temat Wyświetleń Odpowiedzi Ostatni post
Międzynarodowe Mistrzostwa ...
SAUNA i BASEN
10 0 Avatar
Nowy ośrodek saunowy Sommer...
SAUNA i BASEN
557 12 Avatar
N-pływanie w Pradze
I JA TAM BYŁEM......
11942 121 Avatar
Wakacje 2015
I JA TAM BYŁEM......
265 3 Avatar
Wyjazd 1 maja jednodniowy
DOLNOŚLĄSKI NATURYZM
414 7 Avatar
Kuźnia Satysfakcji
SAUNA i BASEN
338 5 Avatar

Ostatnie komentarze

...

Ukraina - moda na naturyzmDrukuj

Naturyści kąpią się w morzu

 

Na Ukrainie naturystyczna rekreacja staje się coraz bardziej popularna. Jeszcze niedawno zwolennikami tego stylu życia byli ludzie mieszkający w większości miastach. Teraz moda na naturyzm rozprzestrzeniła się do ośrodków wojewódzkich i powiatowych. Do niedawna naturyści z Żytomierza udawali się na plażę do Kijowa, teraz wybrali na swoją plażę lokalny kamieniołom.

Kolorowe ciałaDrukuj

Dziewczyna pomalowana w kolory tygrysie

 

Naturyzm to nie tylko wypoczynek na świeżym powietrzu i sauna. Na świecie coraz większą popularność zdobywają zawody w malowaniu nagiego ciała specjalnymi farbami w których często uczestniczą naturyści. Takie zabawy mogą byś doskonałym dodatkiem do naturystycznego relaksu.

Stan umysłuDrukuj

Dziewczyna podziwia świat

 

Bycie nagim nie oznacza intencji seksualnych. To właśnie w tym momencie większość ludzi nie może zrozumieć różnicy między, naturystycznym byciem nago a byciem nago w celu odbycia stosunku seksualnego. Taki stan rozumowania, podziela większość społeczeństwa, włącznie z mediami. W rzeczywistości, to nie jest to samo.

Do dzisiaj jest tajemnicąDrukuj

Naturyści na plaży tańczą

 

Kto pierwszy wpadł na pomysł, aby pływać w ubraniach - do dzisiaj jest tajemnicą. Od tego czasu ludzie z przerażeniem zaczęli się wstydzić niektórych części swojego ciała - absolutnie niewytłumaczalne społeczne zjawisko. Dlatego też niektórzy ludzie opalają się bez odzieży - to jest dość oczywiste.

Bikini z pęcherzyków powietrzaDrukuj

Modelka w stroju bikini z pęcherzyków powietrza

 

W internecie można znaleźć całe sesje zdjęciowe w bąbelkowych strojach. Moją uwagę przykuło jedno zdjęcie, a mianowicie stroju bikini który wyglądał interesująco. Przeźroczyste bikini dodaje pewnie pikanterii i oryginalności ale po co je nosić jak i tak wszystko przez nie widać. Nie lepiej całkiem zrezygnować z bikini.

DeszczowoDrukuj

Mały obrazek z dziewczyną w wodzie w trakcie deszczu

 

Pogoda nadal nas zaskakuje. Zima przebiegła prawie jak przedwiośnie to być może nadchodząca wiosna będzie jak lato? Pewnie wielu z nas nie może doczekać się typowej ciepłej pogody która sprzyja uprawianiu naturyzmu na świeżym powietrzu. Ale co będzie gdy już będzie ciepło ale deszczowo? No cóż zawsze można zatańczyć między kroplami deszczu :) 

Scrimshaw - motywy naturystyczneDrukuj

Naturystka wygrawerowana na kawałku kości

 

Dzisiaj nie będzie o saunach, ośrodkach czy plażach naturystów ale o... Scrimshaw na których można znaleźć także i motywy naturystyczne. Co to takiego Scrimshaw? To sztuka umieszczania obrazów na kłach, zębach i kościach zwierząt. Kiedyś popularne zajęcie marynarzy w czasie długich rejsów. Dzisiaj technika ta używana jest do ozdabiania przedmiotów wykonanych z kości i poroża. 

Plaże w BułgariiDrukuj

Dwie młode, jasnowłose naturystki, wpatrują się w morze leżąc na ręcznikach na pisku.

 

Jeśli zdecydujesz się zasmakować uroku naturystycznych plaż w Bułgarii, to twoje oczekiwania spełnią się za sprawą licznych plaż, które otoczą cię atmosferą całkowitego spokoju. Na plażach tych, opalisz ciało do ostatniego centymetra, bez obawy o frekwencje i tekstylne towarzystwo. 

Nie, dla golasów w San FranciscoDrukuj

Nudyści protestują przed urzędem miasta San Francisco przeciwko ustawie o zakazie nagości

 

 "To nie było coś, co się działo, tak od czasu do czasu lub było jakąś ciekawą osobliwością naszego miasta. Przeciwnie, w dzielnicy Castro, takie rzeczy działy się już nagminnie i codziennie, siedem dni w tygodniu. W dużej mierze były to zachowania próbujące powiedzieć innym - zobaczcie co ja tu mam." Przeczytaj więcej o zakazie dla nudystów w San Francisco w rozwinięciu newsa.

Naga prawda: 100 lat FKKDrukuj

Niemieccy naturyści maszerują z flagą swojego kraju na jednym z ośrodków naturystycznych

 

W niemieckiej stacji ZDF History, wyemitowany został film dokumentalny o historii naturyzmu i nudyzmu w Niemczech na przestrzeni ostatnich 100-tu lat. Film "Die Nackte Wahrheit: 100 Jahre FKK" jest kolejnym dokumentem z serii "Die Nackte Wahrheit". Obraz przedstawia całą historię ruchu nudystów w Niemczech od około 1914 roku do czasów dzisiejszych. Starano się również przedstawić różnicę tego ruchu za czasów podziału kraju, między zachodnimi klubami FKK w RFN i wschodnimi w NRD.   

Nagie KaraokeDrukuj

Nagi uczestnik imprezy karaoke dla nudystów na scenie. Ubrany jedynie w czapeczkę z daszkiem i ciemne okulary.

 

Tampa na Florydzie (CNN) - do istniejących klubów karaoke które są bardzo popularne w tym mieście dołączyło ostatnio kilka miejsc specjalnie dla golasów. Liczba odwiedzających je osób którzy zbierają się na cyklicznym, cotygodniowym śpiewaniu, rośnie w dużym tempie. Nudyści występują na scenie zupełnie nago, przedstawiając swoje umiejętności wokalne. Dotychczas nagie karaoke, spotykało się z podziwem i nonszalancją.

Klubowe Newsy

Naturystyczna TOPLista
Naturystyczna TOPLista
Naturystyczna TOPLista